Anonym spørreundersøkelse

Svar på spørsmål om din rusmiddelbruk, og bli med på å forme fremtidens rusmiddelpolitikk!

Anonym undersøkelse

Svar på spørsmål om din rusmiddelbruk, og bli med på å forme fremtidens rusmiddelpolitikk!

Kvalme og hodepine, har dette noe med MDMA og gjøre?

Hei
Jeg og en venn smoka lør og søn. På man, tir, tor og fre vi tok xtc (330) mg. Og nå har jeg vært kvalm og syk hodepine ifra lørdagen til mandag.
Er dette noe med mdma og gjøre? Siden har gjort dt flere ganger bare ikke så mange ganger på rad, og ja har blitt deprimert men aldri kvalm eller noe sånt.

kvinne/jente |
15 år |
Østfold

  Rusinfo svarer:

Kvalme og hodepine er ganske typiske bivirkninger av MDMA. Vi tenker derfor at det er ganske sannsynlig at det har med MDMA-bruken din å gjøre.

Det er ikke anbefalt å ta MDMA flere dager på rad, og du har i tillegg tatt veldig høye doser. Dette øker risikoen for bivirkninger og ettervirkninger. Når du er såpass ung bør du helst ikke bruke MDMA overhodet – men om du likevel skal bruke, bør du vente god tid mellom hver gang (minst flere uker, gjerne lengre), og holde deg til forsiktige doser.

Var du fornøyd med svaret? Gi oss tilbakemelding her!

Send inn spørsmål

Personlig kodeord Finn tilbake til ditt spørsmål ved å lage et kodeord du senere kan søke med. Du får svar så fort som mulig, innen en uke.
NB! RUSinfo er en anonym tjeneste. Unngå å oppgi personopplysninger i ditt kodeord.  

Send inn spørsmål

Personlig kodeord Finn tilbake til ditt spørsmål ved å lage et kodeord du senere kan søke med. Du får svar så fort som mulig, innen en uke.
NB! RUSinfo er en anonym tjeneste. Unngå å oppgi personopplysninger i ditt kodeord.  

fant du ikke det du lette etter?

Personlig kodeord Finn tilbake til ditt spørsmål ved å lage et kodeord du senere kan søke med. Du får svar så fort som mulig, innen en uke.
NB! RUSinfo er en anonym tjeneste. Unngå å oppgi personopplysninger i ditt kodeord.