Anonym spørreundersøkelse

Svar på spørsmål om din rusmiddelbruk, og bli med på å forme fremtidens rusmiddelpolitikk!

Anonym undersøkelse

Svar på spørsmål om din rusmiddelbruk, og bli med på å forme fremtidens rusmiddelpolitikk!

Hva faen skjer med me

Dette svaret er mer enn ett år gammelt. Endringer i lov- og regelverk kan ha skjedd siden publisering.

jeg har et kjempe stort problem ,jeg har brukt amfetamin i en lang tid nå og overalt på hele kroppen min tyter det sorte,brune, hvite eller gule/oransje klumper. Det kommer fra hodebunnen min og helt ned til under foten. En en Får faktisk nesten ikke vaska klærne mine reine er så seigt å oljete noen ganger har det til å med lignet på lo fra et klesplagg men så er det ut fra huden min det kommer ;s Er også helt glatt på de plassene det er mest så blir detter av de hvis jeg prøver å klemme de ut

Kvinne, 25 år fra Telemark


RUStelefonen svarer:

Det er ikke uvanlig at amfetamin gir uren hud. Dette kan helt sikkert arte seg på forskjellige måter, blant annet som kviser og andre urenheter som væsker. Dette er noe du enten kan snakke med en lege om eller så kan du ta en pause/slutte med amfetamin og se om det blir bedre.

Var du fornøyd med svaret? Gi oss tilbakemelding her!

Send inn spørsmål

Personlig kodeord Finn tilbake til ditt spørsmål ved å lage et kodeord du senere kan søke med. Du får svar så fort som mulig, innen en uke.
NB! RUSinfo er en anonym tjeneste. Unngå å oppgi personopplysninger i ditt kodeord.  

Send inn spørsmål

Personlig kodeord Finn tilbake til ditt spørsmål ved å lage et kodeord du senere kan søke med. Du får svar så fort som mulig, innen en uke.
NB! RUSinfo er en anonym tjeneste. Unngå å oppgi personopplysninger i ditt kodeord.  

fant du ikke det du lette etter?

Personlig kodeord Finn tilbake til ditt spørsmål ved å lage et kodeord du senere kan søke med. Du får svar så fort som mulig, innen en uke.
NB! RUSinfo er en anonym tjeneste. Unngå å oppgi personopplysninger i ditt kodeord.